Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil nazara gelmiş! ‘Sirkeyle yıkandık’

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yüzü olduğu bir markanın 500 tane gözlüğüne sahip olduğunu açıkladı. Esmersoy, “Benim gözlük koleksiyonum var. Bu işe başlarken o yüzden bana geldiler. Gözlük koleksiyonumu onlarla paylaşınca ‘bizde bile böyle bir şey yok’ dediler ondan sonra işi yapmaya başladık” dedi ve ekledi:

Bende 500 tane gözlük var. Evde çekmecem var tozlanmadan kadife şeylerin arasında duruyorlar. Malım kıymetli.

“ARŞİV OLUŞTURUYORUM ASLINDA”

Evinde kıyafetleri ve ayakkabıları için ayrı bir odası olan Esmersoy, kıyafetlerinden para kazandığını söyledi. Sunucu, “Ben bu işi yaptığım için bir davete giderken başkasından ayakkabı ve elbise alamam ki, bir arşiv oluşturuyorum aslında” dedi.

“Kıyafetlerimi bir arkadaşıma da verebilirim, başka işlerde de kullanılabilir” diyen ünlü isim; “O yüzden iş gibi düşünüyorum. Bunların hepsi yatırım, zaten çok iyi bakıyorum malıma da… Tekrar para kazanamayacağım bir şey almıyorum. Daha sonrada satarak para kazanabileceğim bir şeyler alıyorum” şeklinde konuştu.

“İKİMİZE DE AĞIRLIK OLUŞTU”

Nazım Akmandil’le mutlu bir evliliği olan Burcu Esmersoy, İtalya ve İstanbul’da yaptıkları düğünleri sonrası nazara geldiklerini söyledi. Eşiyle elma sirkesiyle yıkanarak kötü gözlerden arındıklarını belirten güzel sunucu, şu ifadeleri kullandı:

Sirkeyi çok seviyorum. Bazen eşimin üzerinden bile döküyorum. Düğünden sonra ikimizde de ağırlık oluştu; Nazım’a ‘Elma sirkesiyle yıkanırsak geçer’ dedim ve faydasını gördük.

“ÜTÜ KONUSUNDA BECERİM YOK”

Ev işlerinde ütüyle arası olmadığını söyleyen 47 yaşındaki Esmersoy, çamaşır yıkamaktan keyif aldığını dile getirdi. Ünlü isim, “Benim ütü konusunda hiçbir becerim yok. Beni ütüye oturtursan bütün gün oradan kalkamam. Bir gömleği bir günde ütüleyebilirim. Çamaşır yıkamayı, kurutma makinesine atmayı ve asmayı seviyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir