Apple, öğrenciler için yeni kampanyasını duyurdu

Apple, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Öğrenci Kampanyası kapsamında öğrencilere sunacağı yeni fırsatları resmen duyurdu.

Apple tarafından sınırlı bir süre için yapıldığı belirtilen bu yeni kampanya ile, öğrenciler için eğitime özel fiyatlarla kampanya dahilinde bir ürün satın alındığında, AirPods veya Apple Pencil hediye olarak verilecek. Bunun yanı sıra farklı kampanyalar da yapılmış durumda. İşte detaylar…

Apple, Öğrenci Kampanyası ile eğitime özel fiyatlar sunuyor

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, aralarında Mac, iPad, Apple Pencil’ın da bulunduğu birçok farklı üründe eğitime özel fiyatlar sunuldu.

Üniversite eğitimi alan veya üniversiteye yeni başlayan öğrencileri ve öğretim üyeleriyle, üniversite çalışanları kapsayan kampanya ile özel fiyatların yanı sıra Apple Pencil ve AirPods hediye edilecek. Bunun yanı sıra, normal şartlarda bireysel abonelere 39.99 TL’den sunulan Apple Music, üniversite öğrencileri için 19.99 TL fiyatıyla verilecek.

Son olarak Apple, ‘Eğitim için Profesyonel Uygulama Paketi’ adı altında, Apple’ın çok kullanılan beş farklı uygulamasını da indirimli fiyattan sunuyor. Final Cut Pro, Logic Pro, Motion, Compressor ve MainStage uygulamalarının tamamı 6.000 TL ve 3 ay taksit imkanıyla öğrencilerin kullanımı için satışa sunuldu.

Sizler de Apple’ın öğrencilere özel sunduğu kampanyaların tamamı ile ilgili bilgi almak ve ürünleri satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple tarafından gerçekleştirilen bu kampanya ile ilgili görüşleriniz neler? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir